Pokoje w domu noclegowym

Oddajemy do Państwa dyspozycji 6 gustownie urządzonych, świeżo wyremontowanych pokoi z  Wi-Fi. Rozmieszczenie trzech pokoi na jednej kondygnacji oraz dodatkowo komfortowych łazienek z prysznicami po jednej na każdym piętrze, zapewnia maksimum wygody. W miarę możliwości na życzenie klienta zapewniamy łazienkę na wyłączność. Kameralny charakter naszego obiektu i pokoje przylegające bezpośrednio do łazienki zapewniają całkowity komfort użytkowania.

POKOJE w WAWA noclegi –  POCZUJ SIĘ JAK W DOMU. ZAPRASZAMY!

W przyziemiu znajduje się jadalnia z wyposażonym aneksem kuchennym i dodatkową łazienką. W cenę noclegu wliczone są również: dostęp do internetu, cyfrowa telewizja ręczniki, kawa oraz herbata i woda.

Dom noclegowy WAWA noclegi położony jest w bliskiej odległości od centrum, a jednocześnie bardzo blisko lotniska im. Fryderyka Chopina na Okęciu. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana, w pobliżu znajduje się przystanek a w odległości 100 m od domu noclegowego znajdą Państwo restaurację wietnamską i pizzerie.

Pokoje noclegowe jakie oddajemy do Państwa dyspozycji (2-, 3-, 4-osobowe) są komfortowo urządzone i gwarantują miłą domową atmosferę. Dzielone łóżka w pokojach 2-osobowych mają możliwość połączenia w jedno, a apartamenty 3-osobowe posiadają wyjście na balkon. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem i skorzystania z naszej oferty noclegowej.

SZCZEGÓŁOWY CENNIK WAWA noclegi 

Ponieważ nie mieszkamy na miejscu, prosimy poinformować nas o swoim przybyciu przynajmniej 30 minut wcześniej. Preferowana godzina przyjazdu – 15:00. Doba hotelowa trwa do godziny 11:00.

DOM GOŚCINNY WAWA noclegi ZAPRASZA!